سلام 

میخوام با شما در مورد مدرسه های نمونه دولتی و کلا آزمونی که می گیرن صحبت بکنم .

من هم مثل شما که آزمون نمونه دولتی و استرس دارید و جودم پر از استرس هست و منتظر خبر دقیقی که بگن کی آزمون برگزار میشه  و شرایط چی هست من خودم الان تو مدرسه نمونه دولتی درس می خونم و استرسم خیلییی زیاد هست(اگه شما هم مثل من هستید بهم بگید)و چیزی که این استرس رو بیشتر می کنه این هست که آیا آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی باهم برگزار میشه یا نه یا چه رشته ای قبول میشم  احتمالا این خبر رو شنیدید که میگن آزمون تیزهوشان اردیبهشت ماه برگزار میشه و این شایعه تو مدرسه ما به وجود اومد که بعضی ازبچه ها می گفتن که آزمون ها 95 درصد جدا شده اما همیشه یه نفر هست که به حال خوبت ضد حال بزنه و بگه که من منبعی دارم که میگی احتمال این که آزمون مثل پارسال برگزار بشه 95 درصد هست و این کلا فکر و خیال های 1 دقیقه ای آدم رو خراب می کنه  نظر شما چیه به نظرتون  آزمون چه جوری برگزار می شه 

چند نفر از مدرسه شما دوره دوم دبیرستان قبول شده ؟

آیا شما سهمیه دارید برای ازمون یا نه ؟

فعلا خدا حافظ من برم بقیه ابیات ام رو بخونم . در یک فرصت مناسب در مورد سهمیه نمونه دولتی و شرایط شرکت در اون رو براتون می گم و سعی می کنم pdfیکی از ازمون هارو یراتون بگزارم 

مدرسه های نمونه دولتی

معنی کلمات حکایت سیرت سلمان و درس سیزدهم «آشنای غریبان»

آزمون ,هست ,نمونه ,دولتی ,برگزار ,رو ,نمونه دولتی ,که آزمون ,دولتی و ,و این ,آزمون تیزهوشان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجنون یار حقیقت جو اضطراب معنا (خدا) (امام حسین) panjarehcnasim GISRS SAT دانلود فایل حرفهایی که نمیخواهم فراموش کنم